Ar sutuoktiniai turi teisę pasidalinti turtą ne po lygiai?

Pagaliau!

Daugiau kaip 350 000 Eur suma – nuo tokio reikalavimo apgyniau Klientus teisminėje byloje po ilgo ir intensyvaus nagrinėjimo.

Skaitai teismo sprendimą ir matai, kad teismas kalba Tavo argumentų kalba!

Tai buvo byla, apie kurias sakoma „gyvenimas pastatytas ant kortos“.

Tik tas, kuris išgyveno bylos nagrinėjimą, kurio finalinis tikslas buvo atimti iš mano Klientų per visą gyvenimą užsidirbtą turtą, gali suprasti koks velniškai saldus yra pergalės skonis.

Byloje buvo keliamas klausimas ar sutuoktiniai beveik prieš 10 metų pasidaliję savo turtą, tokiu sandoriu nepažeidė nepilnamečio interesų. Ieškovas bandė teismui įrodyti, kad tėvas, kuris sunkiai sirgo, bet mokėjo priteistus alimentus, dėl savo ligos negalėjo suprasti ką daro ir turto padalijimo sutartį buvo priverstas pasirašyti sau nenaudingomis sąlygomis.

Žinoma, čia moralės vertinimo klausimas, ar vyras, kuris sergantis grįžta į šeimą, eilę metų gyvenęs su meiluže, turi teisę prašyti savo vienintelės žmonos jį slaugyti? Kokiomis proporcijomis tokioje situacijoje sutuoktiniai gali pasidalinti savo turtą? Kokia liga gali būti pripažinta tokia, kuri įtakojo sandorį pasirašusio asmens laisvą apsisprendimą ir valią?

Ar tėvo mirtis kartu reiškia ir prievolės mokėti išlaikymą pasibaigimą? Kokios ribos ginant nepilnamečio įpėdinio teises? Šie ir kiti klausimai buvo nagrinėjami net keletą metų.

Kartu ši byla yra ir puikus pavyzdys, kiek daug darbo ir nemigo naktų gali kainuoti rezultato siekimas. Liudytojų apklausos, gydytojų apklausos, įrodymų rinkimas, vertinimo pateikimas – ir visa tai, kad bylą nagrinėjantis teismas turėtų visapusišką galimybę įvertinti faktinę situaciją ir atlikti jos tinkamą teisinį vertinimą.

Linkiu gero savaitgalio!

Ir nepamirškite, kad už viską svarbiau yra pasiryžimas laimėti!

O grįžtamasis ryšys yra tai, kas motyvuoja ir įkvepia naujų stebuklų kūrimui!

Call Now Button