Apie mane

Esu Rasa Vaičekauskytė, teisininkė, priklausau Lietuvos advokatūros bendruomenei. Esu advokato padėjėja. Pagrindinės mano veiklos praktikos sritys – verslo, statybos ir nekilnojamojo turto, administracinė, šeimos , baudžiamoji, mokesčių teisės. Teikiu teisines konsultacijas, ruošiu procesinius dokumentus teismui, atstovauju teismuose, ikiteisminiuose tyrimo ir valstybinėse institucijose.

Kodėl galite man patikėti išspręsti Jūsų teisines problemas?

  • Konkretūs sprendimai Jūsų problemai. Atlikusi situacijos teisinį vertinimą, įvertinus rizikos faktorius pateikiu konkrečius problemos sprendimo būdus, sudarau teisinio proceso strategiją, pateikiu rizikos veiksnius ir esamą teisinę praktiką konkrečiu atveju.
  • Orientacija į rezultatą. Man labai svarbu, ne tik kokybiškai suteikti teisines paslaugas, bet ir užtikrinti, kad jos būtų tinkamai panaudotos, sukuriant pridėtinę vertę. Vertinu pasiektą rezultatą, o ne procesą.
  • Informavimas. Visada informuoju apie proceso eigą, esu pasiekiama telefonu ir el.paštu net tada, kai prispaudžia liga ar tenka išvykti į komadiruotes užsienyje. Klientas yra informuojamas nuo pavedimo pradžios iki pat galo ar net vėliau, jeigu jo verslo srityje pasikeičia praktika ar tiesiog priimamas naujas teisės aktas.
  • Ilgalaikė partnerystė. Man svarbu, kad Klientas manimi tikėtų ir pasitikėtų lygiai taip pat kaip aš juo. Tik esant abipusiam pasitikėjimui gimsta ilgalaikė drausgystė, kurią stengiuosi paremti aukščiausiais profesinės etikos standartais.

Periodiškai kvalifikaciją keliu Lietuvos advokatūros seminaruose, konferencijose. Rašau teisines įžvalgas ir komentarus didžiausiems naujienų portalams, teikiu komentarus aktualiomis temomis žiniasklaidos priemonėms.

Išsilavinimą įgijau Mykolo Romerio universitete, sėkmingai baigus teisės bakalauro studijas įstojau į baudžiamosios teisės ir kriminologijos magistro studijas ir baigiau jas aukščiausiu balu apsiginant baigiamąjį magistro darbą tema „Ikiteisminio tyrimo slaptumas ir konstitucinės teisės ieškoti gauti, ieškoti ir skleisti informaciją santykis“. Prieš tapdama Lietuvos advokatūros bendruomenės nare, patirtį sėkmingai kaupiau vadovaujančiose pareigose uždarojoje akcinėje bendrovėje, prokuratūroje, teisininkės pareigose privačiame sektoriuje.

Bylos


  • Klientas, bankrotuojančios bendrovės vadovas gavo ieškinį iš bankroto administratoriaus. Ieškinyje buvo prašoma priteisti iš buvusio bendrovės direktoriaus neteisėtai panaudotas bendrovės lėšas bei žalos atlyginimo. Byloje buvo bandoma įrodyti, kad atsakovas būdamas BUAB vadovu iš bendrovės banko sąskaitos ir kasos neteisėtai per 3 metus panaudojo 45 080 Eur, įtariant, kad šiuo pagrindu gali būti ir baudžiamosios atsakomybės požymių. Byloje buvo keliami klausimai dėl piniginių lėšų panaudojimo savo reikmėms, bakkroto įstatyme numatytų pareigų nevydymo, neperduodant bankroto administratoriui kasoje likusių grynųjų pinigų, dėl neteisėtų astakovų veiksmų vykdant bendrovės vadovo pareigas. Byloje proceso eigoje sėkmingai sudaryta taikos sutartis iš dalies paneigianti ieškinio faktines ir teisines aplinkybes, sudarant Atsakovui (Klientui) palankią taikos sutartį.

    Plačiau